Pozycjonowanie – SEO

Bądź pierwszy w wynikach Google


Podczas gdy płatne reklamy, media społecznościowe i inne platformy internetowe mogą generować ruch na stronach internetowych, większość ruchu online jest napędzana przez wyszukiwarki.

Organiczne wyniki wyszukiwania obejmują więcej witryn, wydają się bardziej wiarygodne dla bystrych poszukiwaczy i otrzymują znacznie więcej kliknięć niż płatne reklamy.

SEO jest również jednym z jedynych kanałów marketingu internetowego, który po prawidłowym skonfigurowaniu może nadal generować zyski po czasie. Jeśli dostarczone zostaną odpowiedniej jakości treści, które zaczną pnąć się w górę w wynikach wyszukiwania, uzyskasz efekt kuli śnieżniej u odwiedzających. Jest to przewaga SEO nad płatnymi reklamami, gdyż te potrzebują ciągłego finansowania do uzyskania wyników.

Wyszukiwarki internetowe są coraz inteligentniejsze, ale wciąż potrzebują naszej pomocy.
Optymalizacja Twojej strony pomoże dostarczyć lepsze informacje do wyszukiwarek, tak aby twoje treści mogły być właściwie indeksowane i wyświetlane w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego pozycjonowanie jest niezbędnym elementem strategii marketingowej?
Twoja konkurencja korzysta z usług SEO już teraz


Kiedy twoi konkurenci poświęcają pieniądze i czas na SEO, a ty nie, ich widoczność w wyszukiwarkach wzrasta, a ty tracisz widoczność w Internecie.

SEO pomaga Twoim klientom znaleźć Ciebie


Kiedy potencjalni klienci szukają w Google, Bing lub Yahoo, bardzo mały procent wchodzi poza pierwszą stronę, więc bardzo ważne jest, aby Twoja strona się tam znalazła

Efektywna i opłacalna długoterminowa inwestycja


Niewiele strategii marketingowych może zapewnić Ci zwrot z inwestycji taki jak strategia SEO. Dostarcza ona wysokiej jakości ruch, zwiększa przychody, buduje świadomość marki, czyni Cię autorytetem i zwiększa Twoją wiarygodność.

Więcej użytkowników zwraca się do wyszukiwarek


Google otrzymuje ponad 63 000 wyszukiwań na sekundę każdego dnia. Taka popularność wyszukiwarki Google przekłada się na co najmniej 2 biliony wyszukiwań rocznie, 3,8 miliona wyszukiwań na minutę, 228 milionów wyszukiwań na godzinę oraz 5,6 miliarda wyszukiwań dziennie.

Tak, tak, SEO na prawdę działa


Pomimo tego, co można usłyszeć, SEO jest dziś nadal cenne i nadal działa. Ale zasady się zmieniły. Nowoczesna optymalizacja wyszukiwarek musi mieć pewien poziom zaawansowania, aby przekonać algorytm, że Twoja strona jest najlepszym rozwiązaniem dla żądanych słów kluczowych (stawiając Cię na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania).

Niezbędna strategia do działań SEO


Nasze usługi SEO polegają na nowoczesnych rozwiązaniach, zgodnych z wytycznymi Google (white hat), kóre pozwolą Ci dostać się na sam szczyt wyników wyszkiwania. Ta sprawdzona metoda jest wspierana przez specjalistów od wizerunku cyfrowego z wieloletnim doświadczeniem w świecie marketingu cyfrowego.

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotowa ofertę

Krótki formularz, w którym zaznaczych obszary działania, którymi jesteś zainteresowany. W odpowiedzi dostaniesz naszą propozycję możliwych rozwiązań wraz z bezpłatną wyceną.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Z przyjemnością porozmawiamy z Tobą, usłyszymy o celach Twojej firmy I powiemy Ci jak możemy pomóc je osiągnąć.