Sklepy internetowe

Sklep internetowy dopasowany do Twojej marki

Obecnie firmy coraz częściej wykorzystują popularność zakupów online i decydują się na założenie swojego sklepu internetowego.
Oczywiście asortyment sklepu - wybór produktów, ich jakość i cena - ma ogromne znaczenie. Ale ważne jest nie tylko to, CO sprzedajemy, ale i JAK sprzedajemy.
Dlatego tworząc sklep internetowy musimy zadbać o wiele rzeczy, np.:
  • DESIGN – ciekawa prezentacja produktów, przyciągające wzrok banery i animacje, przejrzystość strony, oraz dopasowanie wyglądu sklepu do rodzaju produktów jest tutaj kluczowe
  • ŁATWE UŻYTKOWANIE - przejrzystość sklepu, a co za tym idzie, łatwość robienia zakupów znacznie wpływa na liczbę zamówień
  • PROSTE ZARZĄDZANIE SKLEPEM – tutaj z pomocą przyjdzie nam oprogramowanie takie jak PrestaShop czy WooCommerce, które znacznie ułatwi późniejsze prowadzenie sklepu
  • BEZPIECZEŃSTWO – czyli zabezpieczenie transakcji oraz danych osobowych konsumentów dzięki certyfikatowi SSL

PrestaShop, WooCommerce

Darmowe oprogramowanie takie jak PrestaShop czy WooCommerce to idealne rozwiązanie dla początkujących sklepów online i nie tylko. Dzięki takiemu skryptowi będziesz mógł z łatwością samodzielnie zarządzać swoim sklepem.

Nowoczesna szata graficzna

Estetyczny sklep internetowy od razu zachęca do zakupów. Dobrze przemyślana szata graficzna przeprowadza klienta przez wszystkie etapy zakupów online – od wyszukania produktu d finalizacji zamówienia.

Integracja płatności

Systemy szybkich płatności w sklepie online to korzyści dla obu stron – zarówno dla firmy, jak i dla konsumentów. Narzędzia te znacznie ułatwiają płatności. Klienci chętniej wybierają sklepy, w których proces zamawiania i płacenia jest nieskomplikowany.

Przygotowanie SEO

Jeżeli chcemy, aby nasz sklep miał wysokie miejsce w przeglądarce, niezbędne jest zadbanie o jego pozycjonowanie. W tym celu potrzebnych jest wiele działań marketingowych, które przyniosą długofalowe korzyści. Obecnie wiele firm decyduje się na profesjonalne usługi pozycjonowania, gdyż jest to bardzo istotne w budowaniu pozycji marki w internecie.

Responsywny design

Współczesny użytkownik robi zakupy przez internet nie tylko na komputerze. Wręcz przeciwnie – coraz częściej sięgamy po urządzenia mobilne. Responsywny design pozwoli na to, aby sklep wyglądał dobrze na wszystkich rodzajach urządzeń – od telewizorów, poprzez komputery, aż po smartfony.

Optymalizacja UX

Sklep internetowy tworzymy z myślą o jego potencjalnych klientach. To, czy będzie się z niego wygodnie i łatwo korzystać ma ogromne znaczenie i może zadecydować o wynikach sprzedaży.

Optymalizacja wydajności sklepu

Nowoczesne sklepy internetowe nie muszą ładować się długo! Szybkość sklepu ma duże znaczenie dla klientów i może przekładać się na wyniki sprzedaży, dlatego warto o to zadbać już na etapie projektowania.

Szyfrowanie SSL

Sklep internetowy zawiera dane użytkowników oraz transakcje, których poufność trzeba zabezpieczyć. W tym celu proponujemy certyfikat SSL, który szyfruje przesyłane dane i zapewnia pełne bezpieczeństwo.

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotowa ofertę

Krótki formularz, w którym zaznaczych obszary działania, którymi jesteś zainteresowany. W odpowiedzi dostaniesz naszą propozycję możliwych rozwiązań wraz z bezpłatną wyceną.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Z przyjemnością porozmawiamy z Tobą, usłyszymy o celach Twojej firmy I powiemy Ci jak możemy pomóc je osiągnąć.