Strony internetowe

Nowoczesne storny internetowe

Czym powinna charakteryzować się dobra strona internetowa? Jak wyróżnić się na tle tysięcy innych stron konkurencji i sprawić, żeby klient klikną właśnie w naszą witrynę? Co zrobić, by został na niej na dłużej i zapoznał się z naszą ofertą? To są pytania, które zadaje sobie każdy przedsiębiorca, który pragnie, by jego firma była widoczna w internecie.
Na skuteczną stronę www składa się wiele czynników. W dobie ciągle rozwijającego się rynku ważne jest, aby strona internetowa była dostosowana do jego potrzeb, ale także do indywidualnych oczekiwań klienta. Dlatego w Buffalonet dbamy o to, aby każda strona, którą tworzymy, nie tylko była wpisana w obowiązujące trendy, ale też oddawała charakter Twojej firmy. Razem stworzymy indywidualny projekt, pasujący wizualnie do specyfiki Twojej działalności. Równie ważna jest funkcjonalność strony. Tutaj przejrzystość i intuicyjność to podstawa. Nie można też zapomnieć o pozycjonowaniu, aby Twoja witryna miała wysokie miejsce w wyszukiwarce. Buffalonet przeprowadzi Cię przez wszystkie te etapy, zapewniając kompleksowe usługi tworzenia strony internetowej.

Responywny design

Współczesny użytkownik przegląda strony nie tylko na komputerze. Wręcz przeciwnie – coraz częściej sięgamy po urządzenia mobilne. Responsywny design pozwoli na to, aby strona wyglądała dobrze na wszystkich rodzajach urządzeń – od telewizorów, poprzez komputery, aż po smartfony.

Indywidualne Projekty Graficzne

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz! Indywidualna szata graficzna zaprojektowana specjalnie na Twoją stronę od razu zachęci Twoich klientów. Przejrzysta i miła dla oka strona internetowa to najlepsza wizytówka Twojej firmy.

Pozycjonowanie

Jeżeli chcemy, aby nasza strona miała wysokie miejsce w przeglądarce, niezbędne jest zadbanie o jej pozycjonowanie. W tym celu potrzebnych jest wiele działań marketingowych, które przyniosą długofalowe korzyści. Obecnie wiele firm decyduje się na profesjonalne usługi pozycjonowania, gdyż jest to bardzo istotne w budowaniu pozycji marki w internecie.

Optymalizacja prędkości

Nowoczesne strony internetowe nie muszą ładować się długo! Szybkość strony ma duże znaczenie przy użytkowaniu, dlatego warto o to zadbać już na etapie projektowania.

Optymalizacja UX

Stronę internetową tworzymy z myślą o jej użytkownikach, czyli Twoich potencjalnych klientach. To, czy będzie się z niej wygodnie i łatwo korzystać ma ogromne znaczenie. Dlatego warto zadbać o optymalizację pod kontem zadowolenia użytkowników, czyli tzw. user experience.

Certyfikat SSL

Strona www (na przykład sklep internetowy) może zawierać dane użytkowników, których poufność trzeba zabezpieczyć. W tym celu proponujemy certyfikat SSL, który szyfruje przesyłane dane i zapewnia pełne bezpieczeństwo.

Wypełnij krótki formularz - otrzymasz gotowa ofertę

Krótki formularz, w którym zaznaczych obszary działania, którymi jesteś zainteresowany. W odpowiedzi dostaniesz naszą propozycję możliwych rozwiązań wraz z bezpłatną wyceną.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Z przyjemnością porozmawiamy z Tobą, usłyszymy o celach Twojej firmy I powiemy Ci jak możemy pomóc je osiągnąć.