Zdobądź klientów na rynkach zagranicznych

Profesjonalne tłumaczenia na język angielski to niezbędny krok, jeśli chcesz, aby Twoja firma weszła na rynek międzynarodowy. Firma Buffalonet oferuje kompleksowe usługi tłumaczeniowe w parze językowej polski – angielski (tłumaczenia w obie strony).
Wszystkie nasze tłumaczenia wykonywane są przez doświadczonych anglistów, którzy wykorzystują swoje kompetencje dbając o najdrobniejsze szczegóły tworzonych tekstów. Na życzenie klienta oferujemy również korektę native speakera.

Wykonujemy tłumaczenia głównie o tematyce biznesu, reklamy i marketingu. Specjalizujemy się w dziedzinach takich jak IT marketing oraz e-commerce, czyli tłumaczeniu stron www, aplikacji, sklepów internetowych i wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych. Nie obce nam są elementy lokalizacji i transkreacji, czyli przeredagowania tekstu w taki sposób, aby wpisywał się w konkretne realia kulturowe i był naturalny dla odbiorcy.

Dzięki pracy w narzędziach CAT (Computer-Assisted Translation), tłumaczymy sprawniej i zachowujemy oryginalne formatowanie dokumentu.

Jednak najważniejsza w tłumaczeniu jest jego jakość. Dlatego przywiązujemy wagę do poprawności językowej i ogólnej płynności tekstu, aby brzmiał naturalnie, a nie jak zbiór kalek językowych. Niestety tłumaczenie na wysokim poziomie zrobione „na już”, w dodatku w bardzo niskiej cenie to fikcja. Na szczęście, zwiększa się świadomość klientów w tej kwestii i coraz więcej osób wie, że dobre tłumaczenie to coś, co przyniesie korzyści.